Vitajte vo Valčianskej doline

Objavujte krásy Snowlandu

OBJAVIŤ VIAC
Rezervácia pobytu telefonicky
+421 903 705 866
Rezervácia pobytu e-mailom
ubytovanie@snowland.sk
V lete

Rodinná dovolenka v lone prírody

Aj napriek tomu, že si pod SNOWLANDOM všetci predstavia zimnú lyžovačku, vie vám toto stredisko ponúknuť omnoho viac. Počas letných mesiacov sa tu určite nudiť nebudete. Na vaše deti tu čakajú atrakcie ako napríklad Yetiland, bungee trampolíny, nafukovací a šmýkací hrad, kolotoč, trampolíny a mnoho ďalšieho.

Stredisko tiež ponúka multifunkčné ihrisko a v blízkosti sa nachádza aj Paintball. Vedľa strediska sa nachádza jazero, okolo ktorého je vybudovaná čerstvá asfaltová cestička vhodná na korčule, či bicykle.

V zime

Vyhľadávané lyžiarske stredisko

SNOWLAND – lyžiarske stredisko, ktoré pozná každý v okolí. Je skvelou voľbou pre rodinnú dovolenku. Nájdete tu množstvo doplnkových služieb na jednom mieste. Okrem skvelých reštaurácií ponúka počas zimných večerov aj wellness či bowling. V stredisku sa nachádza aj požičovňa lyží a lyžiarskeho výstroja. Taktiež v areáli Snowlandu nájdete aj lyžiarskú školu, kde vás, alebo vaše deti naučia inštruktori perfektne lyžovať.

Stredisko ponúka bezplatné parkovacie plochy pre 1 200 osobných áut a až 10 autobusov. Svah je na lyžovanie a snowboardovanie otvorený od decembra do marca. Denne upravovaný svah sa nachádza vo výške 510 až 830 m. Nachádza sa na ňom až 8 skvelých zjazdoviek. Snowland teda ponúka svojim návštevníkom mnoho možností zábavy počas zimných mesiacov.

Zažite všetko, čo vám Snowland ponúka na vlastnej koži!

Rezervujte si pobyt v našich apartmánoch a vezmite svoju rodinu na dovolenku v slovenských horách.

Rezervovať
🍪