Voľnočasové aktivity

Čo všetko vám ponúka stredisko Snowland?

OBJAVIŤ VIAC
Rezervácia pobytu telefonicky
+421 903 705 866
Rezervácia pobytu e-mailom
ubytovanie@snowland.sk
Letné voľnočasové aktivity

Čo robiť v Snowlande cez leto?

yetiland

Yetiland

Detský zábavný park, ktorý ponúka nekonečné množstvo zábavy pre tých najmenších. Skákací hrad, tubingová dráha, šmykľavky či trampolíny – na to všetko a ešte oveľa viac sa môžu vaše deti tešiť pri návšteve Yetilandu.
cykloturistika

Cykloturistika

Cykloturistika je skvelou voľbou na trávenie dovolenky v slovenských horách. Zo strediska Snowland vychádza hneď niekoľko skvelých cyklotrás. Jednou z nich je trasa z Valčianskej doliny priamo do mesta Martina
turistika

Turistika

Stredisko Snowland je situované na úpätí Lúčanskej časti pohoria Malá Fatra, čo značí o tom, že o turistické chodníky núdza nebude. Či už sa vyberiete do Malej alebo Veľkej Fatry, môžete sa tešiť na nezabudnuteľné výhľady, náročnejšie ale i ľahšie trasy a v neposlednom rade na nádhernú prírodu
lavicka gardeon

Obria lavička

Len 15km od Valčianskej doliny v Kláštore pod Znievom sa nachádza unikátna obria lavička s výhľadom na celú dedinu.
hordacka

Hôrdačka

Kúsok od obrej lavičky nájdete aj hojdačku na kraji lesa, tzv. hôrdačku, na ktorej taktiež zažijete neopakovateľný výhľad.
rozhladna

Rozhľadne

V Turci sa nachádza až štvorica rozhľadní v rôznych kútoch regiónu. Nájdete ich v Trebostove, v Turčianskom Petre, v Necpaloch a v dedine Belá-Dulice. Všetky sú situované v peknom prostredí a ponúknu vám rozhľad na tie najkrajšie časti turčianskej prírody.
rozhladna

Partizánske bunkre

Lesy nad Valčianskou dolinou skrývajú aj nádych histórie. Nájdete v nich napríklad partizánske bunkre z 2. sv. vojny. Zavedie vás k nim žltá turistická trasa nad Snowlandom.
preliezky

Pirátska loď

Priamo v stredisku sa nachádza aj detské ihrisko v štýle Pirátskej lode, kde sa vaše deti rozhodne vybláznia na maximum.
Zimné aktivity

Najväčšie zimné lákadlá v Snowlande

lyzovanie

Nezabudnuteľná lyžovačka

8 zjazdoviek položených vo výške 510 až 830 metrov nad morom v celkovej dĺžke až 5,6km. Nová, moderná 4-sedačková lanovka s dĺžkou 1,3km a prevýšením 330m.
lyziarska skola

Lyžiarska a snowboardová škola

Priamo v stredisku sa nachádza niekoľko lyžiarských a snowboardových škôl, kde inštruktori naučia vás alebo vaše deti bezpečne lyžovať.
bezkovanie

Bežecké lyžovanie

Na svoje si prídu aj bežkári, pretože v okolí lyžiarskeho strediska Snowland sa nachádzajú bežecké trate v celkovej dĺžke až 12km.
zimna turistika

Zimná turistika

Turiec ponúka množstvo turistických trás, jedna z nich vedie napríklad cez Gaderskú dolinu v ktorej nájdete okrem iného aj Mlynčekovo. Na konci Gaderskej doliny narazíte na Čertovu bránu, ktorú môžete poznať z prvého filmu Jánošík.

Teraz už viete, čo vám Snowland a Valčianska dolina vie ponúknuť.

Od nových zážitkov vás delí už len rezervácia pobytu, aby ste mali kde načerpať energiu na nové dobrodružstva.

REZERVOVAŤ TERAZ
🍪