Voľnočasové aktivity

Čo všetko vám ponúka stredisko Snowland?

OBJAVIŤ VIAC
Rezervácia pobytu telefonicky
+421 903 705 866
Rezervácia pobytu e-mailom
ubytovanie@snowland.sk
REZERVOVAŤ ONLINE
Možnosti trávenia voľného času

Toto ponúka Valčianska dolina

Detský zábavný park Yetiland

Navštívte skvelé detské ihrisko, ktoré ponúka nekonečné množstvo zábavy pre tých najmenších. Presne to, čo si zaslúži poriadna dovolenka s rodinou! Skákací hrad, šmykľavky či trampolíny – to všetko nájdete v detskom zábavnom parku. Deti sa nebudú nudiť, a vy si môžete vychutnať kávičku s výhľadom na hory.

In-line okruhy po stredisku

Korčuliari si prídu na Snowlande určite na svoje. Čakajú tu na nich skvelé in-line okruhy v dĺžke až 2100m, ktoré obklopuje nádherná okolitá príroda. Jeden z okruhov vedie okolo jazera, pri ktorom môžete počas letných mesiacov načerpať energiu do ďalších kilometrov. Príjemná rodinná atmosféra a skvele vybudované in-line okruhy spravia vašu dovolenku nezabudnuteľnou.

Cykloturistika

Cykloturistika je skvelou voľbou na trávenie dovolenky v slovenských horách. Zo strediska Snowland vychádza hneď niekoľko skvelých cyklotrás. Jednou z nich je trasa z Valčianskej doliny priamo do mesta Martina. Patrí medzi tie jednoduchšie, no určite sa zapotíte. Za jeden deň to hravo zvládnete a večer si môžete oddýchnuť a načerpať sily v privátnom wellness. Na bicykloch tak viete spoznať hneď niekoľko turčianskych dolín. Okrem cyklotrás tu nájdete aj bike park, ktorý ocenia najmä nadšenci adrenalínu.

Turistika vo Veľkej a Malej Fatre

Stredisko Snowland je situované na úpätí Lúčanskej časti pohoria Malá Fatra, čo značí o tom, že o turistické chodníky núdza nebude. Či už sa vyberiete do Malej alebo Veľkej Fatry, môžete sa tešiť na nezabudnuteľné výhľady, náročnejšie ale i ľahšie trasy a v neposlednom rade na nádhernú prírodu. Celou Valčianskou dolinou prechádza modro-značený turistický chodník, ktorým sa dostanete až do Kuneradu v Rajeckej doline. Ak sa vyberiete do Veľkej Fatry určite neobíďte vrchy ako sú Tlstá, Ostrá či Lysec. Naskytnú sa vám naozaj čarovné výhľady a to najmä pri východe či západe slnka. Práve pre to je Snowland skvelou voľbou na rodinnú dovolenku či už počas zimy alebo leta. Tak, ruksak zbalený, topánky pripravené a môžeme vyraziť!

Multifunkčné ihrisko

V zime sa multifunkčné ihrisko premení na klzisko, na ktorom si môžete zakorčulovať. V lete vám zase poslúži napríklad na florbal alebo football.

Lyžovanie a snowboardovanie

Nepochybne najväčším lákadlom strediska Snowland počas zimy je svah, ktorý ponúka až 8 skvelých zjazdoviek.

Spoznajte všetky kúty Turca

Čo ponúka okolie doliny?

Obria lavička a hôrdačka

Len 15km od Valčianskej doliny v Kláštore pod Znievom sa nachádza unikátna obria lavička s výhľadom na celú dedinu. Kúsok od nej nájdete aj hojdačku na kraji lesa, na ktorej taktiež zažijete neopakovateľný výhľad.

Hrad a Mlynčekovo

14km od Snowlandu môžete naraziť na dedinku Blatnica, ktorá sa pýši zrúcaninou hradu, ktorý sa dobrovolníci z blízkeho okolia snažia zrekonštruovať. Hneď na konci Blatnice začína Gaderská dolina v ktorej nájdete okrem iného aj Mlynčekovo. Na konci Gaderskej doliny narazíte na Čertovu bránu, ktorú môžete poznať z prvého filmu Jánošík.

Rozhľadne

V Turci sa nachádza aj štvorica rozhľadní v rôznych kútoch regiónu. Nájdete ich v Trebostove, v Turčianskom Petre, v Necpaloch a v dedine Belá-Dulice. Všetky sú situované v peknom prostredí a ponúknu vám rozhľad na tie najkrajšie časti turčianskej prírody.

Príďte si vyskúšať všetko, čo vám Snowland ponúka

Rezervujte si pobyt u nás a príďte si užiť dovolenku na Slovensku tak, ako sa patrí!

REZERVOVAŤ TERAZ
🍪