KULTÚRA V SNOWLANDE - 12. Apríl 2023

Miro Jaroš bude vo Valčianskej doline aj tento rok.

Obľúbený spevák Miro Jaroš zavíta do Snowlandu vo Valčianskej doline aj tento rok! Kedy, kde, ako a na čo všetko sa môžete tešiť?

Stredisko Snowland prináša skvelú rodinnú kultúrnu akciu, ktorú by ste určite nemali premeškať! Dňa 24. júna 2023 sa v Snowlande uskutoční kultúrne podujatie s hlavným hosťom Mirom Jarošom! Tento populárny spevák nás uchváti svojimi piesňami a roztancuje celú rodinu. Ale to nie je všetko, pre malých návštevníkov čaká množstvo zábavy a hier. Maľovanie na tvár, Jánske ohne, remeselnícky jarmok a vystúpenie M-TEENS. Ak chcete stráviť nezabudnuteľný deň s vašimi deťmi, neváhajte a kúpte si vstupenky ešte dnes! V ponuke sú samostatné vstupenky alebo rodinné vstupenky pre 3 alebo 4 osoby, ktoré môžete zakúpiť online prostredníctvom portálu Ticketportal. Tešíme sa na vás!

Okrem kultúrnej akcie si môžete vychutnať aj množstvo iných aktivít, ktoré Snowland ponúka. Pre deti sú k dispozícii rôzne atrakcie v detskom zábavnom parku Yetiland, preliezky či pre tých skúsenejších aj turistika.

Miesto jedného dňa strávenom na tejto kultúrnej akcií si môžete rezervovať pobyt a spraviť si výlet na celý víkend. Valčianska dolina a jej okolie ponúka množstvo atrakcií, miest a možností ako si spraviť super výlet plný zábavy a spoznávania nových miest. Naša rodinná izba vám ponúkne skvelé útočisko na regeneráciu počas vášho výletu.

Pre tie najaktuálnejšie informácie zo strediska Snowland nás sledujte na Facebooku a Instagrame.